Rychlý kontakt

Telefon: 603 505 200
losiny.bukovice@seznam.cz

Rezervace

Rezervační formulář
Rezervovat termín

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Aktuality & Tipy

Sky Bridge 721

Sky Bridge 721

Nejdelší visutý most světa


Dolní Morava – Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

… hory zážitků


Termální park Velké Losiny

Termální park Velké Losiny

9 termálních bazénů


Všechny tipy

Areál Zdraví – Velké Losiny

Víceúčelová sportovní hala

Ve Velkých Losinách došlo k ukončení významné investiční akce – v měsíci únoru 2014 byla pro veřejnost slavnostně otevřena nová, víceúčelová sportovní hala s bezbariérovým přístupem. Jedná se o zcela nový komplex – areál zdraví a najdete ho snadno hned vedle zámku Velké Losiny. Hlavním investorem této akce byla Obec Velké Losiny Stavba byla zahájena v květnu 2012 a poslední dokončovací práce probíhaly v listopadu 2013. Zajímavě architektonicky řešená stavba splynula s okolní krajinou a vyplňuje dosud nevyužitý prostor mezi dvěma kulturními památkami – tj. mezi zámkem a ruční papírnou.

Sportovní hala s hrací plochou o rozloze 707 m2 splňuje podmínky pro různé míčové hry jako tenis, volejbal, futsal, nohejbal, stolní tenis. Jsou zde k dispozici dvě hřiště pro rekreační hru badmintonu. Sportovcům jsou k dispozici samozřejmě i šatny a sociální zázemí. Kromě sportu bude hala využívána i pro celou řadu kulturních akcí (plesy, karnevaly, aj.). Halu je možné si pronajmout za cenu 220 – 300 Kč za hodinu ve všední dny i o víkendech, hřiště na badminton je možné pronajmout za cenu 110 – 150 Kč na hodinu, přitom Vám zde mohou být za příplatek zapůjčeny i badmintonové rakety s míčky.

Pro zájemce zde uvádíme i kontakty:

V prostorách haly najdete také restauraci s barem o kapacitě 40 míst. Hostům je k dispozici 50 parkovacích míst. Součástí celého areálu je venkovní relaxační zóna s nově založeným parčíkem, posezením, rybníčkem. Děti všeho věku zcela jistě zaujme dětské hřiště s mnoha pestrými hracími prvky ( houpačky, prolézačky různých tvarů), dospělým pak určitě přijdou vhod vnější sportovní a posilovací fitness prvky. Zábava pro děti i rodiče.

Jak je patrné, návštěvníkům Velkých Losin se každým rokem otevírají nové možnosti pro strávení velmi kvalitní dovolené v kouzelné přírodě Jeseníků. Na své si zde přijdou nejen aktivní sportovci, ale hlavně dnes již také rodiny s dětmi. To vše výhledově doplněno o nový termální park (plánované ukončení investice konec roku 2014) umožní maximální využití pohodového dovolenkového času v každé roční sezóně a za každého počasí.

Všem návštěvníkům našeho regionu současným i budoucím přejeme pohodově strávené chvíle ve Velkých Losinách a pod vrcholy Jeseníků.

Zpět na Aktuality & Tipy


Copyright © 2024 Apartmánový domek Pod Ucháčem – Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Cookies | Změna nastavení cookies