Rychlý kontakt

Telefon: 603 505 200
losiny.bukovice@seznam.cz

Rezervace

Rezervační formulář
Rezervovat termín

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Aktuality & Tipy

Sky Bridge 721

Sky Bridge 721

Nejdelší visutý most světa


Dolní Morava – Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

… hory zážitků


Termální park Velké Losiny

Termální park Velké Losiny

9 termálních bazénů


Všechny tipy

Skiareál Kouty

Nejdelší sjezdovka na Moravě

Nová modrá sjezdovka POHODOVÁ

Také lyžařské středisko SKI Kouty v Jeseníkách má pro své návštěvníky pro letošní zimní sezónu 2013/2014 velkou novinku.

SKI Kouty - české TOP lyžařské středisko s pěti hvězdičkami najdete na okraji chráněné krajinné oblasti Jeseníky, obec Loučná nad Desnou – Kouty Nad Desnou. V areálu se nachází první šestisedačková lanovka v České republice s kapacitou 3.200 osob/hod. a počtem sedaček 120, délka hlavní lanovky je 2.000 m, dolní stanice se nachází ve výšce 610 m n.m. a horní stanice ve výšce 1.095 m n.m. Celkové převýšení představuje 500 m. Doposud byly k dispozici dvě sjezdovky s délkou více než 2 km. Všechny sjezdovky jsou zasněžovány technickým sněhem, ve středisku se nachází dětský park, pojízdný pás, upravované běžecké trasy, snowpark, restaurace, prodejna, půjčovna, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařská škola, několik restaurací , sluneční terasa a SKI bar u horní stanice lanovky. Večerní lyžování si můžete užít na osvětlené sjezdovce ve Snowparku od 18:00 do 21:00.

Velkou novinkou v letoším roce pro všechny vášnivé lyžaře a zejména pak rodiny s dětmi je nová modrá sjezdovka POHODOVÁ s celkovou délkou 3.050 m a šířkou 50 m. Tato sjezdovka je jednou z nejdelších na Moravě. Celková délka všech sjezdovek v Koutech tak dnes představuje 11,5 km. Všechny sjezdovky nabízejí dostatek místa pro širokou carvingovou stopu i pro rychlou jízdu.

Dětem a začátečníkům jsou k dispozici služby lyžařské školy Helia School s možností zapůjčení veškerého lyžařského vybavení. Dvě freeride zóny ocení freeridoví lyžaři nebo snowboardisté.

Pro běžkaře jsou upravovány běžecké tratě v nadmořské výšce 1.100 – 1.300 m okolo horní nádrže Dlouhé Stráně a kolem Mravenečníku. Tento velmi nevšední zimní zážitek rozhodně stojí zato. A když vám k tomu ještě přeje počasí a dostaví se i slunce, pak se doslova tají dech nad nekonečnými výhledy na všechny strany Hrubého Jeseníku včetně kouzelného pohledu na Praděd a jeho vysílač.

A aby toho nebylo ještě málo, tak jako třešničku na dortu k tomu všemu nabízíme všem našim hostům slevu 10 % na jakýkoliv tarif skipasu i na ostatní služby SKI Kouty (bowling, půjčovna lyží, snowboardů, běžek, servis). Všem fandům zimních sportů a turistiky přejeme pohodovou zimu bez úrazů.

Zpět na Aktuality & Tipy


Copyright © 2022 Apartmánový domek Pod Ucháčem – Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Cookies | Změna nastavení cookies