Rychlý kontakt

Telefon: 603 505 200
losiny.bukovice@seznam.cz

Rezervace

Rezervační formulář
Rezervovat termín

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Aktuality & Tipy

Sky Bridge 721

Sky Bridge 721

Nejdelší visutý most světa


Dolní Morava – Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

… hory zážitků


Termální park Velké Losiny

Termální park Velké Losiny

9 termálních bazénů


Všechny tipy

Čokoládové lázně a pralinky

1. ročník festivalu

A máme tady u nás ve Velkých Losinách další skvělou akci – tentokrát něco naprosto originálního, nejen pro gurmány, labužníky, milovníky čokolády a sladkostí, ale také pro všechny, kteří mají rádi navíc trochu pohybu. Máme tady 1. ročník festivalu Čokoládové lázně aneb čokoláda v pohybu 2015. Organizaci festivalu zajišťuje losinská „čokoládová pralinka“ paní Jana Kašparová.

Festival se koná ve dnech 26. až 27. září 2015 pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje a za podpory Obce Velké Losiny a řady významných podnikatelů nejen z našeho regionu.

A na co všechno se už teď můžeme těšit? Festival se nám rozprostře mezi Velké Losiny, Loučnou a Kouty – mimochodem to je skvělý počin na cestě k propojení turistických aktivit v našem nejbližším regionu.

Přímo ve Velkých Losinách na Náměstíčku můžeme ochutnávat různé druhy čokolády, v čokodílnách můžeme tvořit čokoládové výrobky (marcipánová dílna, carving – tvorba umění z ovoce, malování čokoládou). Velkým tahákem bude účast kritika Vladimíra Poštulky nebo módní přehlídka s čokoládovými doplňky, špičkový barista Adam Troubil nám ukáže, jak se vaří ta nejlepší káva, ze Zábřehu k nám dorazí Lukáš Drlík s Levandulovou kavárnou, z Jeseníku dorazí Mr. Steak Michal Solnička se svými steaky, plněnými čokoládou. Nalévat se bude čokoládové víno, podávat se bude zmrzlina, sekt, jahody. V Ruční papírně bude možno malovat čokoládou na jedlý papír, tvořit čokoládové otisky. Restaurace Losín pro Vás připraví u příležitosti této akce speciální čokoládové menu.

V Areálu zdraví se dáme do pohybu na koloběžkách KOSTKA, čeká nás NORDIC WALKING a sportovní specialita festivalu „Na kolech do korun stromů“. V zámeckém parku můžeme hrát kuličky, PETANGUE a prohlídky zámku budou zpestřeny historickými výjevy. Hlavně na děti bude čekat v lázeňském parku čokoládový čarovný les. V Loučné v zámeckém parku můžete vyzkoušet lanové aktivity a večer pak tady vypukne ohňová show. V Koutech nad Desnou se bude na in-line bruslích soutěžit na okruhu kolem Horní nádrže o čokoládovou brusli. Spojení mezi obcemi bude zajišťovat vláček.

Podrobné informace o akci najdete na www.cokoladove-lazne.cz

Čeká nás skvělý zářijový víkend. Spousta zážitků a aktivit. Klobouk dolů před rozsahem celé akce a poděkování paní Kašparové za propagaci regionu. Jak je vidět, ve Velkých Losinách to prostě žije. Proto přijeďte také nejen ochutnat. A čokoládové pralince přejeme, ať to všechno klapne!!!

Zpět na Aktuality & Tipy


Copyright © 2023 Apartmánový domek Pod Ucháčem – Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Cookies | Změna nastavení cookies